ФОРУМ ТЕАТАР – ЈОШ ЈЕДАН ПОНОС НАШЕ ШКОЛЕ

ФОРУМОВЦИ ИЗ „СРЕМЦА“ ЗАБИЛСТАЛИ НА „ТРЖНИЦИ ИДЕЈА“

forum    Наши талентовани форумовци имали су част и задовољство да у пратњи Марине Копиловић, наставнице енглеског језика која води Школско форум позориште већ две године и Тање Гаљен, помоћнице директора школе која им је била велика подршка, наступају на четвртом Школском сајму културе - „Тржница идеја“ са својом форум представом „Штребер“. Сајам је одржан 31. марта у Музеју историје Југославије у Београду.

Музеј града Београда од 2011. организује Школски сајам културе „Тржница идеја“ са циљем да се успостави сарадња између школа и установа културе, користећи баштину као образовни ресурс, а музеје као места за учење.

Више  можете  прочитати  кликом  на  слику

forum1a

Погледајте и шта је на овогодишњој "Тржници идеја" забележила камера РТС - а. Има и нас!