ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО

Традиционална хуманитарно-спортска манифестација Црвеног крста Палилуле, под називом Трка за срећније детињство, која више од три деценије крајем октобра окупља ученике основних и средњих школа. Као и сваке године ученици наше школе су узели учешће у великом броју. Куповином 50 стартних бројева од по 50 динара и ученици који нису заинтересовани за трку, учествовали су у прикупљању средстава за решавање неког од ургентних социјалних проблема палилулских ученика.

Наша школа има одличне спортисте, чак су неки постали озбиљни атлетичари после учешћа на овој трци. И ове године постигли су сјајне резултате.

Ученике су 16.10.2018. водиле наставнице задужене за праћење активности Црвеног крста у нашој школи

Мирослава Симић, Јелена Маркварт и Верица Лазић

v12