„ STABILO“ наградни конкурс

„ STABILO“ наградни конкурс за ђаке од 1.- 4.разреда

stabilo1Од 15.02.-01.05. 2014.год. компанија „Marina Company d.o.o“ из Београда, Stabilo дистрибутивни и маркетинг партнер за Србију, Црну Гору, Македонију и БиХ, организовала је наградни литерарни и ликовни конкурс . За ликовне радове тема је била „Обуци оловку“ а тема литерарних радова писала се по слободном избору. Циљ такмичења је био да се деца креативно изразе при коришћењу различитих оловака и фломастера у црзаљу, као и у писању успешних прича.

На конкурсу је учествовало 38 школа широм Србије, а у конкуренцији је било преко 1500 радова. Ученици наше школе учествовали су са доста маштовитих радова, али најуспешнији су били ученици одељења II3: Миона Гујаничић, Мирослав Мајсторовић, Николина Велајо и Ања Ројевић и ученици одељења IV3: Анастасија Хаднађ и Ханка Зурапи - учитељица Дубравке Мацут и Олгице Живковић. Почаствовани смо и поносни на насу децу која су међу најбољима и у сваком следећем кораку трудићемо се да развијамо њихова таленат и креативност. Сваки њихов успех је и успех њихових родитеља, предавача и школе која се несебично труди да их афирмише у сваком погледу.

Тим за информисање и маркетинг OШ“Стеван Сремац“ Борча

stabilo1