Чланци

Термини отворених врата наставника за 2019/20

 

 

ДАН И ТЕРМИН ОТВОРЕНИХ ВРАТА

НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТНЕ НАСТАВЕ шк. 2019/20.


Ред.бр.

Име и презиме

Дан

Време

1

Татјана Тодоровић

уторак

3. час

2

Јелена Гребовић

 

 

3

Леонида Калезић

уторак

4. час

4

Мирослав Поповић

петак

3. час

5

Поповић Татјана

петак

3. час

6

Сандра Раич

уторак

4. час

7

Денда Наташа

петак

3. час

8

Марина Копиловић

четвртак

2. час

9

Марија  Митић

понедељак

4. час

10

Станковић Душан

среда

3. час

11

Ангелина Божовић

среда

3. час-парна

12

Вукоичић Биљана

уторак

4. час-парна

13

Кончаревић Бранкица

петак

3. час

14

Грујичић-Пиперски Татјана

понедељак

5. час

16

Марина Пауновић

петак

4. час-непарна

17

Мирјана Милошевић

  понедељак

4. час

18

Стојанка Поповић

четвртак

2. час-непарна

19

Урош Јокић

понедељак

3. час

20

Јелица Пендић

среда

4. час

21

Петар Панић

уторак

3. час

22

Александра Митровић Остојић

петак

4. час

23

Марија Малешевић

четвртак-пре подне 3.час

среда -после подне 6.час

 

 

24

Данијела Јосић

четвртак

5.час

25

Мирјана Маркушић-Радојичић

четвртак

 2.час пре подне

26

Тања Ћирић

  петак

4. час

       27

Дивна Вујашевић

 четвртак

3. час

29

Видосав Поповић

понедељак

6. час

30

Данка Мрдак

понедељак

4. час

31

Драгана Маркушев

уторак

5. час

32

Денис Томовић

понедељак

4. час

33

Весна Игњатовић

среда

5. час

34

Владимир Цветковић

петак  3.час

35

Радован Костадиновић

понедељак

4.час

36

Верица Лазић

понедељак

петак

2. час

после 5.часа

37

Јелена Маркварт Андрејевић 

уторак

четвртак

после 6.часа

38

Савић Данијела

 четвртак 13,15

39

Даница Баџа

 

 

40

Јасмина Шапоњић

 

 

41

Драгица Минић

четвртак

3.час

42

Јелена Илић

уторак

4.час

43

Драгица Буковац

   

44

Драган Матић

 уторак  5. час , парна

45

Зорица Петровић

понедељак

3.час-непарна

46

Александар Кијановић

понедељак

3.час-непарна

47

Милица Маневски

понедељак

3.час-непарна

48

Недељак Плавшић

понедељак

3.час-непарна

49

Сања Боснић Димић

среда

3.час-непарна

50

Петар Шмигић

среда

3.час

51

Милош Васиљевић

 

 

52

Владо Благојевић

 

 

53

Елза Хаџић

уторак

5.час

 

 

претрага