Термини отворених врата наставника за 2022/23

 

 

ДАН И ТЕРМИН ОТВОРЕНИХ ВРАТА

НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТНЕ НАСТАВЕ шк. 2022/23.

 

 

 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

ДАН

ВРЕМЕ

Дамњана Маринковић

Среда пре подне

4.час

Петак после подне

3.час

Сања Илић

   

Јелена Гребовић

понедељак

Пре подне 3.час

После подне 4.час

Мирослав Поповић

Четвртак пре подне

3.час

Петак после подне

4.час

Поповић Татјана

 Четвртак 3.час после подне 

Сандра Раич

Уторак непарна

5.час пре подне

3.час после подне

Денда Наташа

Уторак после подне

2.час

Марина Копиловић

среда

6.час

Марија Митић

Уторак пре подне

3.час

Четвртак после подне

4.час

Ангелина Божовић

Среда непарна

1.час

Ивана Лучић

Петак пре подне

3.час

Четвртак после подне

Биљана Вукоичић

Понедељак непарна смена

5.час пре подне

4.час после подне

Кончаревић Бранкица

среда

4.час

Татјана Грујичић Пиперски

среда

7.час

Јелена Цвијановић

понедељак

Пре подне 3.час

После подне 5.час

Мирјана Милошевић

петак

2.час пре подне

Петар Шмигић

Четвртак пре подне

7.час

Среда после подне

4.час

Урош Јокић

Среда после подне

5.час

Јелица Пендић

Понедељак пре подне

4.час

Четвртак после подне

Панић Петар

Понедељак пре подне

2.час

Четвртак после подне

3.час

Александра Митровић Остојић

петак

Пре подне 4.час

После подне 2.час

Марија Малешевић

четвртак

5.час

Мирјана Маркушић Радојичић

понедељак

3.час после подне

Нада Сувајчевић Деспотовић

четвртак

15,35-16,35

Дивна Вујашевић

петак

3.час

Видосав Поповић

петак

Пре подне 3.час

После подне 4.час

Мирјана Микић

Среда парна смена

Пре подне 5.час

После подне 3.час

Сања Боснић Димић

Среда парна смена

Пре подне 5.час

После подне 3.час

Владимир Цветковић

   

Драгана Маркушев

среда

6.час

Денис Томовић

Петак

6.час

Маја Атанасијевић

среда

6.час

Радован Костадиновић

петак

3.час

Драгица Митић

Среда

3.час

Верица Лазић

понедељак

Пре подне 5.час

После подне 4.час

Јелена Андрејевић Маркварт

понедељак

2.час после подне

Милица Крнета

   

Даница Баџа

петак

2.час

Јасмина Шапоњић

   

Јелена Илић

   

Драгица Минић

Среда

3.час

Бранислав Јовановић

среда

4.час после подне

Бојан Тодоровић

   

Зорица Петровић

Уторак парна смена

3.час

Милица Маневски

Понедељак непарна смена

4.час

Петра Качук

Петак парна смена

6.час

Среда непарна смена

3.час

Недељка Плавшић

Среда непарна смена

3.час

Тамара Грујичић

Уторак парна смена

5.час пре подне

Милош Васиљевић

   

Игњат Миљковић

   

Елза Хаџић

Уторак пре подне

2.час

 

 


 

 

претрага