Мој лифт из маште

Из  ЈКП“Јавно стамбено“ специјална награда  за
ОШ“Стеван Сремац“
liftПоводом наградног конкурса „Мој лифт из маште“,  ЈКП “Градско стамбено“  је 24.12.2013.год доделило специјалну награду одељењу II3, учитељице Дубравке Мацут - белу таблу и спортске реквизите. На конкурс, који је био организован за децу првог и другог разреда, пристигло око 1300 радова из 42 београдске школе.

Наши мали  ђаци су уз помоћ родитеља и учитељице направили за овај конкурс макету лифта од материјала за рециклажу,  приложили пар модела кабина  и приказали Вилу Лифтилу како безбедно путује, а све у циљу едукације  деце и одраслих на пољу етике градског становања.
Награда је додељена у Свечаној сали Скупштине града у којој су се тога дана састали и награђени ученици и њихови учитељи, а цео догађај испратила је Телевизија Студио Б и новинске куће Блиц, Новости и Курир.

Fotografija0167  Fotografija0170

prijem1