ГРАДСКО / ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

10. марта 2024. године одржаће се градско / окружно   такмичење   из физике за ученике основних школа у Београду   у две школе -   ОШ „Јован Ристић“ и ОШ „Стеван Сремац“, које су удаљене 300м. Ученици са општина Нови Београд, Обреновац, Савски венац, Врачар, Гроцка, Звездара, Палилула, Барајево и Сурчин ће бити смештени у ОШ „Стеван Сремац“ , а остали у ОШ “Јован Ристић”

- Списак ученика са распоредом по учионицама и местом седења можете погледати ОВДЕ Моле се колеге да унапред обавесте ученике о броју учионице и месту седења.

- Списак дежурних наставника у ОШ „Стеван Сремац“ можете погледати ОВДЕ. Долазак дежурних наставника у школу је до 9,15. Обавезно проверите у којој школи ви дежурате , а у којој школи су смештени ученици које треба да допратите до школе.

-Прегледање тестова ће бити у ОШ “Јован Ристић” , као и састанак комисије за приговоре у уторак 12.03. 2024. у 12 часова.

- Динамику такмичења можете погледати ОВДЕ

- Како доћи до ОШ „Стеван Сремац“ можете погледати ОВДЕ