ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ - РЕЗУЛТАТИ ПОСЛЕ ПРИГОВОРА

Коначни резултати окружног такмичења из физике Београд 10.03.2024.

Резултате  из  градског  такмичења  из  физике  за  6. разред  можете  погледати  ОВДЕ

Резултате  из  градског  такмичења  из  физике  за  7. разред  можете  погледати  ОВДЕ.

Резултате  из  градског  такмичења  из  физике  за  8. разред  можете  погледати  ОВДЕ.

Упис ученикау први разред

Упис ученика у 1. разред за школску 2024/2025.годину

Поштовани родитељи, старатељи и други законски заступници ученика будућег првог разреда

У први разред школске 2024/25. године полазе деца рођена од 1. марта 2017. године до 28. фебруара 2018. Године.

Школа је дужна да упише дете које има пребивалиште на њеном подручју, ако просторни капацитети школе то дозвољавају.

И  ове  године  ће  родитељима  бити  доступна  услуга  на  порталу  еУправа   (euprava.gov.rs)-          еЗаказивање  термина  за  упис  и  тестирање  детета  у   основној  школи,  за   децу  која  територијално  припадају  школи.

Опширније: Упис ученикау први разред

ПРИГОВОРИ - ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

Приговори на бодовање задатака се решавају 12.03.2024.

Приговори се достављају тог дана до 10:00.

Приговоре је потребно доставити на мејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. , жалбе подносе искључиво предметни наставницина формулару за приговоре,

Комисија за приговоре почиње са радом у 12:00.

По разматрању приговора од стране жалбене комисије биће истакнути коначни резултати на https://osjovanristic.edu.rs/, као и на сајту ДФС- а (www.dfs.rs).

Формулар за подношење приговора може се преузети овде.

710 година од смрти краљице Јелене Анжујске

710 ГОДИНА ОД СМРТИ КРАЉИЦЕ ЈЕЛЕНЕ АНЖУЈСКЕ

slikaJKУченици шестих разреда су уз помоћ наставнице историје Јелице Пендић приредили изложбу у холу школе поводом 710 година од смрти краљице Јелене Анжујске.

Јелена Анжујска је била жена краља Уроша. Ова чувена француска принцеза је била једна од омиљених жена у српској историји, а сам краљ је био лудо заљубљен у своју жену због које је засадио чувену Долину Јоргована, посвећену краљичином омиљеном цвету, јорговану.

Опширније: 710 година од смрти краљице Јелене Анжујске

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

Прелиминарне  резултате  градског  такмичења  из  физике за 6. разред ОШ "Стеван Сремац"  можете  погледати  ОВДЕ.

Прелиминарне  резултате  градског  такмичења  из  физике за 7. разред  ОШ "Стеван Сремац"  можете  погледати  ОВДЕ.

Прелиминарне  резултате  градског  такмичења  из  физике за 8. разред  ОШ "Стеван Сремац" можете  погледати  ОВДЕ.

Прелиминарне  резултате  градског  такмичења  из  физике за 6. разред ОШ "Јован  Ристић"  можете  погледати  ОВДЕ.

Прелиминарне  резултате  градског  такмичења  из  физике за 7. разред ОШ "Јован  Ристић"  можете  погледати  ОВДЕ.

Прелиминарне  резултате  градског  такмичења  из  физике за 8. разред ОШ "Јован  Ристић"  можете  погледати ОВДЕ.